Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > W. Priddy: Delecta nie zagrała niczego, czego się nie spodziewaliśmy

W. Priddy: Delecta nie zagrała niczego, czego się nie spodziewaliśmy

fot. archiwum

W pierwszym meczu Pucharu CEV Delecta w bardzo dobrym stylu pokonała u siebie Halbank Ankara. - Nie możemy grać siatkówki na najwyższym poziomie, popełniając tak wiele niewymuszonych błędów - powiedział po meczu rozchwytywany William Priddy.

Co było dziś największym problemem Halbanku Ankara?

William Priddy: – Popełniliśmy zbyt wiele błędów, jest to naszym problemem od kilku tygodni, nie możemy grać siatkówki na najwyższym poziomie, popełniając tak wiele niewymuszonych błędów.

Czy Delecta Bydgoszcz zaskoczyła was czymś na boisku?


– Nie, nie zagrali niczego, czego byśmy się nie spodziewali.

Który z zawodników Delecty przysparzał wam dziś najwięcej kłopotów?

– Myślę, że największe problemy mieliśmy z ich rozgrywającym. Bardzo ciężko było odczytać jego grę, były momenty, kiedy w ogóle nie mogliśmy ustawić bloku.

W zespole z Bydgoszczy zagrało dziś dwóch rozgrywających, którego masz na myśli?

– Chodziło mi o tego, który wyszedł w pierwszym składzie (Michał Masny – przyp. red.), wykonał bardzo dobrą pracę w dzisiejszym spotkaniu. Jego zmiennik (Piotr Lipiński – przyp. red.), także prezentował się z dobrej strony, kiedy zmieniał go pod siatką.

To twój pierwszy sezon w Turcji, jest to zupełnie inny kraj niż Rosja pod względem klimatu czy kultury. Czy czujesz się już dobrze w Ankarze, czy potrzebujesz jeszcze trochę czasu na aklimatyzację?

– Czuję się bardzo dobrze w Turcji, zapewniam, że to wspaniały kraj, poznałem tu wiele miłych i dobrych osób, do tej pory mam jedynie pozytywne doświadczenia.

Poprzednie sezony spędziłeś w lidze rosyjskiej, która jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie. Jak oceniasz poziom tureckiej ekstraklasy?

– To zupełnie inna liga, ale nie jestem w niej jeszcze wystarczająco długo, żeby wydać opinię na ten temat. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mógł ją sobie wyrobić na tyle, żeby móc odpowiedzieć na to pytanie, w tej chwili jeszcze nie mogę.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved