Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > W. Drzyzga: Przed kolejnym meczem Politechnika stała się faworytem

W. Drzyzga: Przed kolejnym meczem Politechnika stała się faworytem

fot. archiwum

- Z perspektywy przygotowań Politechniki do sezonu, wydawało się, że Jastrzębski Węgiel będzie poza sportowym zasięgiem drużyny z Warszawy. Delecta też powinna być mocna - ocenia dwa ostatnie zwycięstwa "Inżynierów" Wojciech Drzyzga.

Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej bardzo dobrze zaczęli sezon PlusLigi. Po porażce z ZAKSĄ w pierwszej kolejce, w dwóch następnych odnieśli niespodziewane zwycięstwa – z Jastrzębskim Węglem i Delectą Bydgoszcz.

Z perspektywy przygotowań Politechniki do sezonu, patrząc na transfery i budżet, wydawało się, że Jastrzębski Węgiel będzie poza sportowym zasięgiem drużyny z Warszawy. Delecta Bydgoszcz, która właściwie nie zmieniła składu, też powinna być mocna, szczególnie na własnym parkiecie. Te dwa zwycięstwa to spory sukces Politechniki – ocenia w rozmowie z warszawa.sport.pl dobre mecze „Inżynierów” Wojciech Drzyzga, były siatkarz i trener, a obecnie komentator telewizyjny.

Spora w tym zasługa nowego trenera Politechniki, 36-letniego Jakuba Bednaruka. Bednaruka znam już długo, jeszcze z czasów, kiedy go trenowałem. Wykazuje się bystrością umysłu, potrafi dobrze analizować mecze, robił to już jako zawodnik – ocenia swojego byłego podopiecznego Drzyzga. – Przez ostatnie dwa lata jako asystent trenera Radosława Panasa w pełni świadomie przygotowywał się do roli trenera. To chłopak z pokorą, ma bardzo dobry kontakt z zawodnikami – podkreśla były trener m.in. Legii Warszawa.Jakim wynikiem zakończy się piątkowy mecz pomiędzy Politechniką a AZS Częstochowa? – Przed meczem z Częstochową Politechnika stała się faworytem, u siebie powinna wygrać za trzy punkty – typuje Drzyzga.

* więcej w serwisie gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved