Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Koleta Łyszkiewicz: Jestem zaskoczona

Koleta Łyszkiewicz: Jestem zaskoczona

fot. archiwum

Bielszczanki wygrały trzecie spotkanie bez straty seta i zajmują pierwsze miejsce w tabeli ORLEN Ligi. W ostatnim spotkaniu znakomicie zaprezentowała się wchodząca z ławki Koleta Łyszkiewicz, która została wybrana MVP meczu.

Koleta Łyszkiewicz pojawiła się pierwszy raz w sezonie w składzie BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała i rozpoczęła spotkanie na ławce rezerwowych. Na parkiet weszła w drugim secie, natomiast zwycięstwo w trzeciej partii to głównie jej zasługa. – Pierwszy raz miałam okazję pokazać się na boisku i zostało to docenione. Chciałabym podziękować trenerowi, że dał mi taką szansę. Szczerze, jestem trochę zdziwiona, że zagrałam aż tak dobrze. Mój dzień nie różnił się od innych dni meczowych, wstałam rano, miałam lekki stres, ponieważ nasze spotkanie było transmitowane przez telewizję, a także grałyśmy przed własną publicznością – powiedziała najlepsza zawodniczka spotkania.

BKS znakomicie rozpoczął sezon, ale rywale też nie byli z najwyższej półki. Mimo to bielszczanki chcą jak najdłużej kontynuować zwycięską passę. – Każdy mecz jest dla nas ważny, bez względu na to z kim gramy. Chcemy jak najdłużej utrzymać się na pierwszym miejscu – zakończyła Łyszkiewicz.

źródło: bks.bielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved