Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Daniel Castellani: Żadnej piłki nie oddaliśmy za darmo

Daniel Castellani: Żadnej piłki nie oddaliśmy za darmo

fot. archiwum

Siatkarze z Kędzierzyna-Koźla udanie zainaugurowali rozgrywki Ligi Mistrzów. W swoim pierwszym pojedynku pewnie pokonali Tours VB. - ZAKSA była od nas lepsza w każdym elemencie - przyznał trener Tours VB, Mauricio Motta Paes.

Kapitan Tours VB David Konecny po przegranym meczu przyznał, że ZAKSA zagrała lepiej: – Drużyna z Kędzierzyna-Koźla zagrała bardzo dobry mecz. Rywale znacznie lepiej zagrali w ataku. Myślę, że ZAKSA zasłużyła na zwycięstwo, bo grała dużo lepiej od nas.

Paweł Zagumny powiedział, że jego zespół zagrał dobre spotkanie: – Myślę, że udał nam się mecz na inaugurację Ligi Mistrzów. Całe spotkanie byliśmy mocno skoncentrowani, pojawiło się kilka błędów wynikających ze złej komunikacji między zawodnikami. Uważam, że cały mecz kontrolowaliśmy i zasłużenie wygraliśmy. Mam nadzieję, że ten trudny tydzień, za nami mecz z Rzeszowem, przed nami z Bełchatowem, w sobotę również skończy się pomyślnym wynikiem dla nas.

– Walczyliśmy przez pierwszego seta, później stało się coś takiego w naszej drużynie, że nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej walki. ZAKSA była od nas lepsza w każdym elemencie – stwierdził trener francuskiej drużyny Mauricio Motta Paes.Daniel Castellani po spotkaniu wyznał, jak ważny to był mecz, a jednocześnie cieszył się, że jego zespół gra coraz lepiej: – Pierwszy mecz w Lidze Mistrzów był dla nas bardzo ważny. Jestem bardzo zadowolony z wyniku. Cieszy fakt, że z meczu na mecz gramy coraz lepiej. Zawodnicy dobrze wykonują założenia taktyczne. Dla mnie najważniejsze jest to, że walczyliśmy o każdy punkt, żadnej piłki nie oddaliśmy za darmo.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved