Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Staniucha-Szczurek: Mamy wyrównany skład

Joanna Staniucha-Szczurek: Mamy wyrównany skład

fot. archiwum

- Trener ma komfort, że ma trzynaście wyrównanych zawodniczek i może rotować składem, w związku z czym będziemy się wymieniać i każda z nas zagra - mówi zawodniczka Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza, Joanna Staniucha-Szczurek.

Wróciła pani po rocznej przerwie do MKS-u Dąbrowa Górnicza i forma, jaką pani zaprezentowała w dotychczasowych meczach, była dobra.

Joanna Staniucha-Szczurek:Cieszę się bardzo, że udało mi się odzyskać formę fizyczną i pomóc zespołowi, ponieważ jest ciężko wrócić po tak długiej przerwie (półtora roku – przyp. red.). Cieszą nasze zwycięstwa i mam nadzieję, że wygramy najbliższy mecz w Lidze Mistrzyń, choć będziemy grały z trudnym rywalem.

W meczu z Treflem nie pozostawiłyście złudzeń, kto jest lepszy. W premierowej odsłonie rozbiłyście sopocianki zagrywką.Takie miałyśmy założenia taktyczne, jeżeli byłoby dobre przyjęcie w Treflu, to nam grałoby się ciężko, ponieważ są tam wysokie dziewczyny, które dobrze atakują.

Zarówno w drugim, jak i trzecim secie meczu z Treflem prowadziłyście sześcioma, siedmioma punktami, rozluźniłyście się, straciłyście parę punktów z rzędu i zrobiło się nerwowo.

Musimy te przestoje wyeliminować i będziemy dążyć do tego, aby uniknąć takich sytuacji. Mam nadzieję, że z każdym meczem będzie lepiej.

Jak będziecie sobie radziły w tym trudnym dla was okresie, gdzie będą czekały was mecze w Lidze Mistrzyń oraz dalekie wyjazdy?

Mamy wyrównany skład, który będzie naszym atutem, co można zauważyć w ORLEN Lidze, gdzie w każdym meczu wychodzi inna szóstka. Trener ma komfort, że ma trzynaście wyrównanych zawodniczek i może rotować składem, w związku z czym będziemy się wymieniać i każda z nas zagra.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved