Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Daniel Castellani: Walczyliśmy do końca

Daniel Castellani: Walczyliśmy do końca

fot. archiwum

Podopieczni Andrzeja Kowala w czterech setach ulegli zespołowi z Kędzierzyna-Koźla, który zapisał na swoje konto kolejne trzy punkty. - Bardzo cieszy mnie fakt, iż mimo popełnionych wielu błędów, w końcówkach nie poddawaliśmy się - powiedział Daniel Castellani.

Po wygranym meczu trener Daniel Castellani podsumował grę swojego zespołu słowami: – Jestem zadowolony, wygraliśmy mecz z mistrzem Polski. Bardzo cieszy mnie fakt, iż mimo popełnionych wielu błędów, w końcówkach nie poddawaliśmy się, walczyliśmy do końca.

– W Kędzierzynie-Koźlu zawsze gra się bardzo trudno. Żeby wygrać z takim zespołem jak ZAKSA, należy grać równo we wszystkich elementach, a przede wszystkim w zagrywce. O naszej przegranej zdecydował brak skuteczności w ataku w końcówkach poszczególnych setów – stwierdził Andrzej Kowal.

Olieg Achrem, kapitan zespołu z Rzeszowa, uważa, że jego drużyna zrobiła wszystko, żeby wygrać to spotkanie. – Graliśmy najlepiej, jak potrafiliśmy. Szkoda trzeciego seta, zabrakło wiary w zwycięstwo, a ZAKSA zagrała świetne spotkanie. Musimy popracować nad skutecznością w ataku. Mam nadzieję, że ten mecz pozwoli nam wyeliminować błędy.Rozgrywający ZAKSY Paweł Zagumny zaraz po spotkaniu przyznał, że mecz był trudny oraz wyrównany. – Był to bardzo ciężki mecz. Spotkały się dwie drużyny predysponujące do mistrzostwa Polski. Spotkanie zacięte, stojące na wysokim poziomie, aczkolwiek zdarzały się serie błędów. My tych błędów popełniliśmy mniej i dlatego wygraliśmy ten pojedynek.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved