Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Trzy tygodnie przerwy Grzegorza Białka

Trzy tygodnie przerwy Grzegorza Białka

fot. archiwum

Najprawdopodobniej około trzech tygodni będzie musiał pauzować przyjmujący drużyny Energa Pekpol Ostrołęka, Grzegorz Białek. Dwudziestotrzyletni siatkarz doznał kontuzji skręcenia kostki w pojedynku z Czarnymi Radom.

W sobotnim meczu Energa Pekpol Ostrołęka – Czarni Radom przy stanie 15:15 w drugim secie po wyskoku do bloku nieszczęśliwie upadł Grzegorz Białek, przyjmujący ekipy z Ostrołęki. Okazało się, że doznał on kontuzji skręcenia kostki.

Grzegorz Białek kontuzjowaną nogę miał prześwietloną już w sobotni wieczór. Okazało się, że nie doszło do żadnego złamania i wszystko wskazuje na to, że ścięgna nie zostały naruszone. Diagnoza postawiona przez lekarza wskazuje na mocne skręcenie kostki, wszystko potwierdzi jeszcze jutrzejsze badanie USG. Zawodnik uczęszcza na zabiegi krioterapii, które mają pomóc w jak najszybszym jego powrocie na boisko.

– W przypadku takich kontuzji zawodnik wraca na boisko w terminie do trzech tygodni od urazu, robimy wszystko, żeby stało się to jak najszybciej – mówi Stanisław Nowaczyk, prezes ostrołęckiego klubu.źródło: pekpol.nstrefa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved