Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Łodzianki osłabione. Dłuższa przerwa Dominiki Golec

Łodzianki osłabione. Dłuższa przerwa Dominiki Golec

fot. archiwum

- Leczenie mojego kolana może potrwać od kilku tygodni nawet do kilku miesięcy. Dramat - mówi Dominika Golec, środkowa łódzkiej drużyny, która kontuzji doznała jeszcze przed inaugurującym meczem z MKS-em Dąbrowa Górnicza.

Kiedy będę mogła wznowić treningi? Szczerze mówiąc, rozbieżności w tym temacie są duże. Mówi się o przerwie trwającej od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Tej drugiej opcji nawet nie biorę pod uwagę. To byłby dramat – mówi Golec.Początkowe diagnozy były bardziej optymistyczne, ale z dnia na dzień było coraz gorzej. Mocniej bolało i pojawiła się opuchlizna. Nie chcę niczego przesądzać i dodatkowo się dołować, bo cały czas żyję nadzieją, że niedługo będę mogła pomóc zespołowi.

W spotkaniu z Aluprofem 29-letnią zawodniczkę zastąpiła o 10 lat młodsza Aleksandra Sikorska. Niezbyt doświadczona zawodniczka radziła sobie nawet nieźle, ale popełniła też kilka błędów. Brak na boisku Golec był widoczny. Mimo to szkoleniowiec łodzianek zachowuje optymizm. – Na pewno Dominika nie będzie trenowała przez kilka tygodni. Mam nadzieję, że spokojna rehabilitacja sprawi, że wróci do nas w miarę szybko. Ale nie oszukujmy się, że stanie się to jutro czy za tydzień. Na pewno mięsień musi być w 100 proc. wyleczony – mówi Kosmol.Żałujemy, że tak się stało, bo Dominika jest naszą podstawową zawodniczką, i trzymamy kciuki, aby jak najszybciej wznowiła treningi.

*Więcej z łódzkim wydaniu Gazety Wyborczej. 

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved