Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Siódemka wciąż szuka przyjmującej. Sabkowa idzie do Turcji

Siódemka wciąż szuka przyjmującej. Sabkowa idzie do Turcji

fot. archiwum

Władze beniaminka z Legionowa wciąż poszukują przyjmującej, która wypełni lukę po Annie Witczak, która na skutek kontuzji rozwiązała kontrakt z klubem. Testowana w ostatnim czasie Bułgarka wyleciała do Turcji, gdzie będzie grać w Besiktasie Stambuł.

Tylko trzy dni przebywała na testach w Legionowie bułgarska przyjmująca Tanja Sabkowa, która po podpisaniu ewentualnego kontraktu pomogłaby Siódemce Legionovii w rozgrywkach ORLEN Ligi. Siatkarka pojawiła się w Arenie Legionowo na czwartkowym treningu i jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, wywarła dobre wrażenie na sztabie szkoleniowym. Mimo że Sabkowa na Mazowszu miała zostać do przyszłego czwartku, już po meczu z PTPS-em było wiadomo, że w Legionowie nie zagra. – Po spotkaniu z Piłą Tanja poinformowała mnie, że jej macierzysty klub, Lewski Sofia, porozumiał się odnośnie jej przyszłości z Besiktasem Stambuł. Pewne jest, iż Sabkowa w tym sezonie zagra w lidze tureckiej – wytłumaczył reprezentujący interesy Bułgarki w Polsce Radosław Rybak.

W niedzielę siatkarka odleciała do Stambułu. Tymczasem w Legionowie działacze pełni optymizmu wciąż poszukują wzmocnienia na przyjęciu. – Zarówno bardzo dobra atmosfera w klubie, jak i na trybunach podczas meczów zachęca zawodniczki i ich menadżerów do rozmów z naszym klubem – powiedział w rozmowie ze Strefą Siatkówki wiceprezes Siódemki Legionovii, Marek Bąk. Władze klubu nie chciały zdradzić, z kim prowadzone są negocjacje. – Na tym etapie nie możemy tego jeszcze zdradzić. O wszystkim poinformujemy, gdy dojdziemy do porozumienia – zakończył Bąk.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved