Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Robert Prygiel: Zawaliliśmy po całości

Robert Prygiel: Zawaliliśmy po całości

fot. archiwum

Radomscy siatkarze w ubiegły weekend niespodziewanie łatwo ulegli Pekpolowi Ostrołęka w trzech setach. Z postawy zespołu nie mógł być zadowolony drugi trener i jednocześnie atakujący Czarnych - Robert Prygiel.

Radomianie z pewnością nie tak wyobrażali sobie mecz drugiej kolejki I ligi. – Jechaliśmy do Ostrołęki po zwycięstwo. Tymczasem po spotkaniu tak wynikiem, jak i naszą postawą jesteśmy rozczarowani. Spodziewaliśmy się lepszej gry. Ciężko powiedzieć, które elementy zawiodły nas najbardziej. Raczej skłaniam się do stwierdzenia, że zawaliliśmy po całości – mówił po spotkaniu Robert Prygiel.

W premierowym meczu Czarni pokonali MOS Będzin i na zwycięstwo liczyli również w kolejnym spotkaniu. Tak się jednak nie stało. – Być może wygrana w ubiegłym tygodniu w Będzinie mocno rozluźniła zespół. Już ze wstępnej analizy wynika, że meczowe statystyki mamy podobne do Pekpolu. Wychodzi, że rywal wygrał większym zaangażowaniem, pokazał, że wolą walki można coś ugrać. Liczymy, że ten zimny prysznic podziała na nas mobilizująco – dodał były reprezentant Polski.

– Jeśli chodzi przebieg pojedynku, to źle go rozpoczęliśmy. Decydujący był drugi set, przegrany na przewagi. Kiedy mieliśmy nóż na gardle, okazało się, że jest za późno na odrabianie strat – podsumował spotkanie Robert Prygiel. 

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved