Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Magazyn Siatkarski: Mistrzostwa w Katarze nic nie warte

Magazyn Siatkarski: Mistrzostwa w Katarze nic nie warte

fot. archiwum

Goście Magazynu Siatkarskiego opowiadają o rozpoczętym sezonie w PlusLidze. Na razie numerem jeden był hit 2. kolejki Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów. Odnoszą się także do Klubowych Mistrzostw Świata, które rozpoczynają się w Katarze.

Z dużą premedytacją nie obserwowałem zjazdu wyborczego w PZPS, chcąc nabrać innej perspektywy. Z tymi ludźmi obcuję na co dzień, choć akurat startującego na prezesa Waldemara Bartelika praktycznie nie znam. Wygrał Mirosław Przedpełski, bo broniła go strona sportowa. Czy pogniewać się aż tak bardzo na działaczy? Oni niektórych rzeczy dopiero się uczą. Ci przegrani to też wartościowi ludzie, może jak opadnie kurz, warto z nimi współpracować – mówi Wojciech Drzyzga w Magazynie Siatkarskim Przemysława Iwańczyka.

Czekam aż nowy prezes, mając nauczkę z tych wyborów, wyciągnie wnioski. Przed nami wielkie wyzwania, przede wszystkim mistrzostwa świata – dodaje Jerzy Mielewski.

Goście Magazynu Siatkarskiego opowiadają o rozpoczętym sezonie w PlusLidze. Na razie numerem jeden był hit 2. kolejki Asseco Resovia – PGE Skra Bełchatów. Wygrali gospodarze 3:2. Odnoszą się także do Klubowych Mistrzostw Świata, które rozpoczynają się w Katarze, a bierze w nich udział Skra. – PR, propaganda, absolutnie komercyjny turniej z petrodolarami w tle. Ta impreza jest sztuczna, mimo że z roku na rok się zmienia na lepsze. Tytuł w tym turnieju nic nie jest warty – uważa Drzyzga. 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved