Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Budowlani Łódź zakontraktowali Magdalenę Piątek

Budowlani Łódź zakontraktowali Magdalenę Piątek

fot. archiwum

Potwierdziły się doniesienia o nowej zawodniczce Budowlanych Łódź. Kontrakt z łódzką ekipą podpisała Magdalena Piątek. Siatkarka będzie miała okazję zadebiutować w barwach Budowlanych już w najbliższym meczu z BKS-em Aluprof Bielsko-Biała.

Rozmowy z zawodniczką trwały już od dłuższego czasu. Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz serwis, władze klubu początkowo nie do końca były przekonane do zakontraktowania zawodniczki. Obie strony ostatecznie doszły jednak do porozumienia i umowa została podpisana. Oznacza to, że Magdalena Piątek będzie mogła pojawić się w składzie Budowlanych na piątkowym meczu z BKS-em Aluprofem Bielsko-Biała, o miejsce w wyjściowym składzie rywalizując z Soraią Dos Santos.

Po dwóch latach spędzonych w Muszynie, w tym sezonie Piątek miała bronić barw pilskiego PTPS-u, jednak z niejasnych do końca powodów kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Zanim atakującą zainteresowali się Budowlani Łódź, zawodniczka była testowana przez pierwszoligowy zespół Elitesek AZS UEK Kraków, który również poszukuje skrzydłowej.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved