Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > L. Kowalski: Chcielibyśmy wypaść dobrze przed własną publicznością

L. Kowalski: Chcielibyśmy wypaść dobrze przed własną publicznością

fot. archiwum

W Rybniku miejscowy Volley w 2. kolejce spotkań II ligi mężczyzn podejmie beniaminka TKS Nascon Tychy. - Chcielibyśmy dobrze wypaść przed naszą publicznością - mówi przed spotkaniem dyrektor zarządzający Volleya Rybnik, Lech Kowalski.

– Specjalnej presji i ciśnienia w zespole nie ma, a raczej widać mobilizację – powiedział przed inauguracyjnym meczem przed własną publicznością dyrektor zarządzający Volleya Rybnik, Lech Kowalski. – Chcielibyśmy dobrze wypaść przed naszą publicznością, zdobyć jej uznanie i liczyć na gorący doping na każdym meczu. Arkadiusz Terlecki i jego koledzy z Volleya mają wysoko zawieszoną poprzeczkę podczas pierwszego spotkania przed własną publicznością, ponieważ tychowianie dysponują bardzo dużym budżetem, który pozwolił na skompletowanie silnego składu. Mimo pozycji beniaminka ekipa TKS Nascon jest stawiana w roli jednego z faworytów na wygranie swojej grupy oraz walkę o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. – W pierwszym ligowym spotkaniu wypadliśmy pozytywnie. Spodek Katowice wzmocnił się zawodnikami z Będzina oraz dobrze znanym Petrem Divisiem, co wskazywało na trudny pojedynek. W Katowicach cały zespół zagrał dobrze. Znając klasę naszego kolejnego rywala, mogę powiedzieć, że jeżeli z Tychami zagramy na podobnym poziomie co tydzień temu, to kibice będą mogli zobaczyć bardzo ciekawe spotkanie – podsumował Kowalski.

Oprócz wielu siatkarskich emocji, jakie czekają na kibiców w hali Ekonomika w Rybniku, działacze Volleya oraz sponsor, firma Atlas Tours, przygotowali specjalny konkurs, który ma za zadanie przyciągnąć fanów do uczestniczenia w każdym domowym meczu rybniczan. – Razem z naszym sponsorem, firmą Atlas Tours, przygotowaliśmy specjalny konkurs dla kibiców. Przed każdym spotkaniem w naszej hali zabawimy się w typowanie wyniku. Spośród uczestników, którzy trafnie wytypują wynik danego meczu, wylosowana zostanie osoba, która otrzyma klubową koszulkę TS Volleya Rybnik. Wszystkie osoby, które prawidłowo wytypują przynajmniej jeden wynik meczu naszego zespołu w trakcie trwania bieżących rozgrywek, po ostatnim gwizdku sędziego w tym sezonie wezmą udział w losowaniu nagrody głównej – dwóch voucherów o wartości 1000 zł do wykorzystania w Atlas Tours – dodał wiceprezes Lech Kowalski.

Pojedynek rybniczan z TKS Nasconem Tychy rozpocznie się w poniedziałek 8 października o godzinie 18:00 w hali Ekonomika przy ul. św. Józefa 30.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved