Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Dominikański przyjmujący nadal bez wizy

fot. archiwum

Nowy nabytek ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Elvi Dalsires Contreras de los Santos, nadal stara się o pozwolenie na przylot do Polski. - Zawodnik w przyszłym tygodniu ma złożyć wniosek - tłumaczy prezes Sabina Nowosielska.

Nowy przyjmujący został zakontraktowany już w połowie czerwca. Dominikańczyk od pewnego czasu bezskutecznie stara się o wizę. – Myśleliśmy, że siatkarz ten przyleci już do nas na pierwszy mecz, ale niestety po raz drugi musi przejść procedurę wizową. W przyszłym tygodniu ma złożyć wniosek do polskiej ambasady w Kolumbii, bo to właśnie ona obsługuje Dominikańczyków – poinformowała prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Sabina Nowosielska, dodając: – Pozostaje nam tylko czekać na decyzję konsulatu. Jeżeli będzie ona pozytywna, zawodnik ZAKSY przyleci do Polski następnego dnia po otrzymaniu wizy.

Kędzierzyńscy siatkarze zaczynają nowy sezon już dziś meczem z Politechniką Warszawską. Nie ma pewności, czy Elvi Dalsires Contreras de los Santos wspomoże swoich kolegów z drużyny w następnym spotkaniu.

źródło: inf. własna, Radio Park

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved