Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marek Brandt: PTPS stać na walkę o miejsca 3-5

Marek Brandt: PTPS stać na walkę o miejsca 3-5

fot. archiwum

- W Szamotułach trener Zawieracz przećwiczył różne warianty gry i rotował składem. Nie wyglądało to źle, bo wprawdzie wszystkie mecze przegraliśmy, ale nie odstawaliśmy od ekip z krajowej czołówki - twierdzi dyrektor sportowy PTPS, Marek Brandt.

Siatkarki PTPS Piła na tydzień przed inauguracją rozgrywek ekstraklasy uczestniczyły w turnieju Szamotuły Cup, gdzie przegrały wszystkie spotkania. Zdaniem dyrektora sportowego pilskiego klubu, Marka Brandta, zaprezentowały się jednak z dobrej strony. – W tym czasie mieliśmy grać sparingi we Włoszech, ale tam nie mielibyśmy wartościowych rywalek, bo niespodziewanie wcześniej zaczęły się pucharowe rozgrywki. Zostaliśmy w Polsce i nie mamy czego żałować, bo tych sparingów udało się zorganizować więcej, niż przypuszczaliśmy – mówi Marek Brandt cytowany przez Głos Wielkopolski.

Nie wyglądało to źle, bo wprawdzie wszystkie mecze przegraliśmy, ale nie odstawaliśmy od ekip z krajowej czołówki. Nie wycofuję się więc z opinii, że stać nas na walkę o miejsca 3-5 w lidze – podkreśla dyrektor sportowy PTPS. Zdaniem Marka Brandta największym wzmocnieniem pilskiego klubu może być chorwacka rozgrywająca Marina Katic. – Katic to skok jakościowy. Z całym szacunkiem dla drugiej rozgrywającej, ale lepiej byłoby, gdybyśmy nie musieli zbyt często korzystać z jej usług. Nawet małe przeziębienie Katic może być dla nas problemem – twierdzi Marek Brandt, chwaląc również serbską atakującą Tijanę Malesević.

Więcej w Głosie Wielkopolskimźródło: Głos Wielkopolski, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved