Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Typermania Strefy Siatkówki powraca

Typermania Strefy Siatkówki powraca

fot. archiwum

Powraca nasz konkurs "Typermania"! Już od dziś możecie logować się w serwisie i typować wyniki spotkań pierwszej kolejki naszego konkursu. Dla naszych wieloletnich czytelników to na pewno będzie podróż sentymentalna, dla nowych dobra zabawa.

Konkurs „Typermania” zaistniał w naszym serwisie wiele lat temu. Prosty w swoich założeniach, polegający na cotygodniowym typowaniu wyników spotkań, przetrwał wiele lat. Ostatnie dwa sezony jednak radziliśmy sobie bez niego, teraz ponownie do „Typermanii” wracamy.

Uprzedzając wszelkie pytania, od razu powiemy, że „Typermania” to przede wszystkim zabawa i tak należy ją traktować. Zabawa ta jednak ma również ukryte dno – chcemy dzięki niej zainteresować was również rozgrywkami I i II ligi oraz ligami zagranicznymi. Żeby odnosić dobre wyniki w typowaniu, trzeba śledzić wyniki wszystkich lig, bowiem w zestawie do typowania wśród siedmiu spotkań znajdziecie mecze PlusLigi, ORLEN Ligi, I oraz II ligi, a także lig zagranicznych. Łatwo nie będzie, ale przecież mamy do czynienia z wytrawnymi znawcami piłki siatkowej.

Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy zapoznać się z jej regulaminem , a następnie zarejestrować się i… typować . Ważne jest też, by znać zasady punktacji . Radzimy nie zapominać o cotygodniowym typowaniu, gdy się przeoczy jakąś kolejkę, dostaje się za nią po prostu 0 punktów, ale można bawić się dalej.Pierwszą kolejkę typujemy od dziś do piątku, do g. 20:00. Jej wyniki i pierwszych zwycięzców poznamy we wtorek, po ostatnim poniedziałkowym meczu. Powodzenia.

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved