Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Piernikami osłodzili gorycz porażki Chemika

Piernikami osłodzili gorycz porażki Chemika

fot. Tomasz Tadrała

Choć podopieczne Mariusza Soi w 1. kolejce spotkań I ligi kobiet okazały się na boisku mało gościnne dla rywalek, to działaczom z Torunia braku uprzejmości nie można zarzucić. Siatkarki Chemika przed mecze otrzymały kwiaty oraz... słodką niespodziankę.

Bardzo miły akcent miał miejsce na początku inaugurującego spotkania I ligi kobiet pomiędzy beniaminkiem z Torunia, a Chemikiem Police. Władze miejscowego TKS-T Budowlanych okazały się bardzo gościnne, przygotowując dla podopiecznych Mariusza Wiktorowicza nie lada niespodziankę. Policzanki przed pierwszym gwizdkiem sędziego otrzymały kwiaty oraz wyrób, z którego słynie miasto – toruńskie pierniki. – To bardzo miły gest ze strony organizatorów spotkania. W imieniu całej drużyny chciałam im za to serdecznie podziękować – powiedziała Justyna Raczyńska.

Nasi działacze przygotowali małą niespodziankę dla policzanek. My z kolei takie dobrotliwe już nie będziemy i zrobimy wszystko, aby wynik tego spotkania był korzystny dla nas. Po drugiej stronie siatki występuje kilka moich przyjaciółek, które niestety w tym spotkaniu będą moimi rywalkami. Przyjaźń przyjaźnią, ale każda z nas będzie chciała tutaj wygrać – mówiła przed meczem Katarzyna Ostrowska, która ostatnie sześć ligowych sezonów rozegrała w barwach Chemika Police. Jak się później okazało, słowa doświadczonej przyjmującej Budowlanych stały się prorocze, bowiem powracające po kilku latach nieobecności w I lidze torunianki obok sosnowieckiego SMS-u PZPS były sprawczyniami największej niespodzianki 1. kolejki spotkań zaplecza ekstraklasy. Miejscowy TKS-T w sensacyjny sposób pokonał Chemika 3:1.

źródło: chemik-police.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved