Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Magdalena Śliwa: Nie obiecuję żadnego wyniku

Magdalena Śliwa: Nie obiecuję żadnego wyniku

fot. archiwum

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza z Szamotuł wrócił jako zwycięzca turnieju oraz jako zdobywca Superpucharu Polski. - Myślę, że trener powinien być zadowolony, bo każda zawodniczka, w każdym spotkaniu dodała coś od siebie - mówi Magdalena Śliwa.

Niedzielny mecz o Superpuchar zakończył się wynikiem 3:0 dla podopiecznych Waldemara Kawki, ale na pewno nie było to jednostronne widowisko. – W pierwszym i drugim secie do końca ważyły się losy, kto wygra tę partię. W trzecim natomiast już złapałyśmy taką pewność siebie i przede wszystkim zagrywka zadecydowała o tym, że ten set poszedł tak gładko – komentuje to spotkanie kapitan ekipy z Dąbrowy Górniczej, Magdalena Śliwa.

W Szamotułach trzeci zespół minionego sezonu okazał się niepokonany. Poza Atomem Treflem Sopot jego wyższość musiały uznać także PTPS Piła i BKS Aluprof Bielsko-Biała. – Pierwszy raz spotkałyśmy się podczas tego turnieju z zespołami z Piły i Sopotu, bo z Bielskiem grałyśmy już w Jarocinie (bielszczanki wygrały 3:2 – przyp. red). Wiadomo, że takie spotkania mają swój smaczek, bo spotykamy się pierwszy raz i każdy próbuje swoich sił. Nie zawsze były to pierwszoszóstkowe wyjścia na boisko. Myślę, że trener powinien być zadowolony, bo każda zawodniczka, w każdym spotkaniu dodała coś od siebie. Jest to dobry prognostyk przed ligą. Mamy mocny zespół i do końca nie wiadomo, kto zagra w szóstce – mówi doświadczona rozgrywająca.

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, wygrywając w Jarocinie i teraz w weekend w Szamotułach, pokazał, że na pewno jest poważnym kandydatem do sięgnięcia po najwyższe laury w zbliżającym się sezonie. – Jeszcze popełniamy błędy. Na pewno troszeczkę czasu potrzeba, dlatego że dwie dziewczyny dojechały później (Charlotte Leys i Frauke Dirickx – przyp. red.) i to też trzeba oszlifować. Myślę, że dobre momenty już są i będziemy się starały, aby gra była coraz ładniejsza i aby było jak najmniej błędów – mówi Magdalena Śliwa, która nie chce obiecywać żadnego wyniku w nowym sezonie. – Chcemy zagrać dobrze, zagrać ładnie dla naszych kibiców, którzy są wszędzie z nami i spróbujemy przynajmniej powtórzyć to, co było w zeszłym roku – kończy Magdalena Śliwa.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved