Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Pawliński oficjalnie „inżynierem”

Maciej Pawliński oficjalnie „inżynierem”

fot. archiwum

Maciej Pawliński podpisał kontrakt z AZS Politechniką Warszawską. Przyjmujący z zespołem Jakuba Bednaruka trenował od samego początku przygotowań do sezonu 2012/2013. Umowę ze względów formalnych parafował jednak dopiero w ostatnich dniach września.

– Cieszę się, że będę reprezentował Politechnikę. Zrobię wszystko, aby mój nowy klub osiągnął jak najlepszy wynik w PlusLidze – zapowiedział Pawliński, który z grą w stolicy wiąże duże nadzieje. Przez ostatnie dwa sezony – w Jastrzębskim Węglu i Farcie Kielce – więcej czasu spędził bowiem w kwadracie dla rezerwowych niż na boisku. – Moim indywidualnym celem jest wywalczenie miejsca w szóstce, regularne występy i dalszy rozwój – stwierdził.

Pawliński swoją przygodę z siatkówką zaczął w rodzinnych Kozienicach. W 1998 roku przeniósł się do Czarnych Radom, a pięć lat później – po likwidacji tego zasłużonego klubu – został zawodnikiem nowo powstałego Jadaru Radom. Jako siatkarz Jadaru wielokrotnie grał przeciwko Politechnice. Szczególnie we znaki dał jej się w sezonie 2009/2010. Oba kluby walczyły wówczas o utrzymanie w PlusLidze. Rywalizację wygrali radomianie, a Pawliński okazał się katem ekipy z Warszawy. Teraz będzie grał w jej barwach.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved