Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Gierczyński: Nasz monolit powoli się scala

Krzysztof Gierczyński: Nasz monolit powoli się scala

fot. archiwum

- Mamy bardzo mocny zespół, co pokazaliśmy w ostatnim spotkaniu  z mistrzem Niemiec - powiedział po meczu z berlińskim RV Patryk Czarnowski, środkowy Jastrzębskiego Węgla. - Nasz monolit powoli się scala - dodał Krzysztof Gierczyński.

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla do pierwszego meczu w PlusLidze odliczają już dni i godziny. W najbliższą sobotę we własnej hali zmierzą się z kieleckim Effectorem. Jednym z ostatnich sprawdzianów formy podopiecznych Lorenzo Bernardiego był pokazowy mecz przed jastrzębską publicznością z mistrzem Niemiec, Berlin Recycling Volleys. – Bardzo się cieszę, że mogliśmy wygrać z berlińczykami, grając przed naszymi kibicami. Zwycięstwo dodatkowo daje powody do radości, bowiem w trakcie przerwy drużyna została troszkę przemeblowana, a my, wygrywając w trzech setach, pokazaliśmy tylko połowę siły zespołu – powiedział po meczu środkowy Ślązaków, Patryk Czarnowski. Wierzę, iż będzie to dobry prognostyk przed startem rozgrywek PlusLigi – dodał.

Podobnego zdania był Krzysztof Gierczyński, który poza wynikiem zwrócił uwagę również na inne elementy. – Nasz monolit powoli się scala. Krok po kroku idziemy do przodu, a widać to z seta na set – wyjaśnił przyjmujący Jastrzębskiego Węgla. W meczu przeciwko Niemcom w składzie jastrzębian zabrakło powracającego do zdrowia Simona Tischera.Mam nadzieję, że Simon będzie wkrótce zdrów – zakończył.

źródło: inf. własna, jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved