Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Szukamy kandydatów na prezesów klubów

Szukamy kandydatów na prezesów klubów

fot. archiwum

Myślisz, że byłbyś najlepszym prezesem klubu w Polsce? Najlepiej ze wszystkich potrafisz rozpoznawać potencjał zawodników? Trener Twojego ulubionego klubu dokonuje złych zmian w składzie? Zmień to! Pokaż wszystkim, jak prowadzi się klub do sukcesu...

…i zgarnij atrakcyjne nagrody oraz zyskaj uznanie i szacunek pokonanych!

Jak to zrobić? Sprawa jest bardzo prosta. Wejdź na www.volleo.com i załóż za darmo swój własny klub siatkarski, podpisz kontrakty z najlepszymi Twoim zdaniem siatkarzami i zatrudnij najlepszego trenera! Wybór masz praktycznie nieograniczony, jedynym ograniczeniem są pieniądze. Do dyspozycji masz 6 mln wirtualnych zł, za które musisz podpisać kontrakt z 14 zawodnikami i 1 trenerem. Tylko od Ciebie zależy, czy zatrudnisz kilka gwiazd i uzupełnisz skład młodymi talentami, czy może postawisz na wyrównany zespół. W trakcie sezonu każdemu może przytrafić się kryzys formy lub kontuzja i tylko od Twojej pomysłowości i wyczucia zależy, jak sobie z tym poradzisz. Jednak na Twojej głowie pozostaje też wiele innych problemów. Ustalenie składu na mecz, wybór kapitana, znalezienie sponsora dla Twojej ekipy, czy rozbudowa hali, w której Twoja drużyna rozgrywa mecze, to wszystko wpływa na ostateczny wynik, jaki osiągnie Twoja drużyna! Oprócz tego czeka na Was jeszcze wiele opcji dodatkowych, które z pewnością uatrakcyjnią rozgrywkę. Wykorzystuj klubowych masażystów, aby unikać kontuzji, zatrudnij sprytnych działaczy, którzy pozwolą uniknąć kar za transfery poza okienkiem transferowym i postaw na „dzień konia” któregoś ze swoich zawodników, aby Twój klub zdobywał jak najwięcej punktów. Przed Tobą sezon pełen wyzwań i rywalizacji o miano najlepszego managera w Polsce! A wszystko to za darmo na stronie www.volleo.com!

Pamiętaj, aby zapoznać się z regulaminem i zasadami gry. Możesz zaprosić przyjaciół i możecie rywalizować również między sobą w ligach prywatnych! Walcz o atrakcyjne nagrody dla najlepszych drużyn całego sezonu oraz poszczególnych kolejek. Startujemy już 6 października! I pamiętaj o najważniejszym: „Zwycięstwo wcale nie jest najważniejsze. Zwycięstwo jest wszystkim!”Już w przyszłym tygodniu przedstawimy Wam krótki przewodnik po naszej grze!

artykuł sponsorowany

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved