Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Ostateczny skład Atomu Trefla Sopot nadal niepewny

Ostateczny skład Atomu Trefla Sopot nadal niepewny

fot. archiwum

Atom Trefl Sopot do Szamotuł pojechał w minorowych nastrojach. Nie wiadomo bowiem w jakim składzie sopocianki zagrają o Superpuchar. Na tydzień przed inauguracją ORLEN Ligi wciąż nie potwierdzono do gry czterech kluczowych siatkarek.

Bez certyfikatów pozostaje Erika Coimbra, Rachel Rourke, Julia Szelukina oraz Noris Cabrera, która dodatkowo od kilku tygodni czeka na angaż w sopockim klubie. I choć turniej w Szamotułach jest towarzyski, a zdobycie Superpucharu nie gwarantuje udziału w żadnych rozgrywkach, o tym, czy wymienione siatkarki będą mogły zagrać w weekend, trener Jerzy Matlak przekona się dopiero na miejscu.

To na pewno nie jest komfortowa sytuacja – nie ukrywa Matlak. – Julii w ogóle z nami nie ma, bo nie wróciła jeszcze z Ukrainy, gdzie załatwiała wizę swojemu mężowi. Erika, Rachel i Noris do Szamotuł pojechały, ale nie wiadomo, czy będą mogły nam pomóc. Wszystko zależy od dokumentów, które udało nam się zgromadzić.

Według naszych informacji organizatorzy turnieju w Szamotułach wyrażą zgodę na grę niepotwierdzonych siatkarek. Bardziej restrykcyjne są jednak przepisy ORLEN Ligi.Jeśli nie będą miały stosownych dokumentów, nie ma możliwości, by dopuścić je do gry w meczach o punkty – nie ukrywa Jacek Kasprzyk, szef krajowych rozgrywek.

Więcej w serwisie sport.pl
Autor: Maciej Korolczuk

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved