Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Klaudia Kaczorowska: Każdy nowy sezon to nowa karta

Klaudia Kaczorowska: Każdy nowy sezon to nowa karta

fot. archiwum

Mecz mistrzyń Polski z 4. drużyną ubiegłego sezonu będzie pierwszym spotkaniem w turnieju Enea Cup. - BKS to właściwie nowa drużyna, w której zakontraktowano wiele nowych zawodniczek - wyjaśnia Klaudia Kaczorowska.

Siatkarka w zeszłym sezonie występowała w bielskim zespole. – Myślę, że wciąż dysponują dobrą zagrywką i są bardzo ambitne, waleczne – dodaje. Woli walki bielszczankom z pewnością nie zabraknie. Tym bardziej że w przygotowaniach przedsezonowych udowadniały, że prezentują się dobrze. Przez przebudowę składu taktycznie są w pewnym sensie znakiem zapytania, co czyni z nich groźnego przeciwnika. – Przez to, że mają tak przebudowany skład, ciężko mi powiedzieć, na co dokładnie będziemy uważać. Mamy przygotowane nagrania z ich meczów i zaraz będziemy je opracowywać – mówi Kaczorowska.

Po porannym treningu siatkarki wróciły do hotelu. Około południa rozpoczną wspomnianą sesję video, która pomoże im przygotować się do meczu pod kątem taktycznym. Kaczorowska jest także jedną z siatkarek sopockiego klubu, która już kiedyś wywalczyła Superpuchar Polski – było to w 2008 roku z Farmutilem Piła. Jak smakuje wygrana? – Każdy ważny mecz, który rozgrywa się o coś, jest ważny. Zwycięzca jest tylko jeden i bierze wszystko. To fajne uczucie – wspomina.

Przyjmująca mistrzyń Polski, choć pamięta smak sukcesu sprzed czterech lat, deklaruje, że czuje już głód kolejnej takiej wygranej. – Tak naprawdę każdy nowy sezon to nowa karta i tak samo jest z pucharem – zapewnia siatkarka. – Miło jest zacząć go od sukcesu i grać tak, by dalej było równie dobrze.źródło: atomtrefl.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved