Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Igor Kozłowski z Jaworzna przenosi się do Wyszkowa

Igor Kozłowski z Jaworzna przenosi się do Wyszkowa

fot. archiwum

Tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu I ligi na zmianę zespołu zdecydował się Igor Kozłowski. Teraz zawodnik rozpoczyna nowy rozdział w swojej sportowej karierze i po kilku sezonach spędzonych na Śląsku przenosi się do Wyszkowa.

Przed tygodniem nikt nie spodziewał się, że Igor Kozłowski będzie nowym przyjmującym ekipy z Wyszkowa. W ubiegły piątek zespoły z Jaworzna i Wyszkowa rozegrały sparing, gdzie groźnej kontuzji doznał Dominik Żmuda i siatkarza Campera z pewnością czeka dłuższa przerwa. Wobec tego działacze z Wyszkowa musieli działać szybko i znaleźć kogoś, kto zastąpi Żmudę.

W międzyczasie zaczęło się głośno mówić o problemach Energetyka Jaworzno. Nie wiadomo w jakim składzie podopieczni Sławomira Gerymskiego przystąpią do rozgrywek I ligi. Niektórzy zawodnicy mogą opuścić klub. I tak właśnie stało się z Igorem Kozłowskim, który w ubiegłotygodniowym sparingu z Camperem pokazał się z dobrej strony.

Nowy przyjmujący Campera ma 21 lat, od początku przygody z seniorską siatkówką związany był z drużyną Energetyka Jaworzno. Szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności przed wyszkowską publicznością Kozłowski będzie miał już dziś. Camper bowiem o 18.00 rozegra sparing z KPS Siedlce.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved