Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Impel Wrocław zagra w międzynarodowym turnieju

Impel Wrocław zagra w międzynarodowym turnieju

fot. archiwum

Impel Wrocław kilka dni temu zakończył walkę w Gwardia Cup, a już szykuje się do kolejnych zmagań. W najbliższy weekend w Twardogórze odbędzie się Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra.

W dniach 28-30 września 2012 roku w Twardogórze Impel Wrocław uczestniczył będzie w międzynarodowym turnieju piłki siatkowej. Oprócz podopiecznych Rafała Błaszczyka udział w nim wezmą: mistrz Niemiec i uczestnik Ligi Mistrzyń Schweriner Sportclub, brązowy medalista mistrzostw Niemiec Rote Raben Vilsbiburg, Azeryol Baki VC.

– W turnieju w Twardogórze bierzemy udział już po raz piąty. Jak każdego roku turniej jest silnie obsadzony. Zespoły z Niemiec i zespół z Baku uczestniczą w rozgrywkach europejskich, Schweriner SC bierze udział w rozgrywkach Ligi Mistrzyń, a Rote Raben Vilsbiburg i Azeryol Baki VC w CEV Cup. Przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, które we Wrocławiu zainaugurujemy 8 października, jest po raz kolejny okazja do zagrania z bardzo dobrymi przeciwnikami – powiedziała o zbliżającym się turnieju menadżer Impel Wrocław, Anna Nowakowska.

Turniej w Twardogórze będzie trzecim, w którym uczestniczyć będzie wrocławski klub w ramach cyklu przygotowawczego do nowego sezonu. Zarówno w Belgii, jak i we Wrocławiu siatkarki piątej ekipy poprzedniego sezonu zajęły trzecie miejsce. Czy tak będzie również w najbliższy weekend? A może wierząc słowom Katarzyny Jaszewskiej – drużyna cały czas idzie naprzód i uda się poprawić te rezultaty? W tym miejscu należy jednak podkreślić, że nie wynik, a zgranie jest najważniejsze – wynik będzie się liczył, ale dopiero 8 października.
Program turnieju

28.09.2012
18:00 Impel Wrocław – Azeryol Baki VC

29.09.2012
11:00 Schweriner SC – Rote Raben Vilsbiburg
17:00 Impel Wrocław – Rote Raben Vilsbiburg
19:00 Schweriner SC – Azeryol Baki VC

30.09.2012
11:00 Rote Raben Vilsbiburg – Azeryol Baki VC
13:00 Schweriner SC – Impel Wrocław

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved