Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Sobala: Jest dobrze, ale może być jeszcze lepiej

Wojciech Sobala: Jest dobrze, ale może być jeszcze lepiej

fot. archiwum

- Nasza forma póki co jest wysoka. Zobaczymy, jak będzie w sezonie. Chcemy przede wszystkim pokazać dobrą grę, a co z tego wyjdzie, czas pokaże - mówił po zakończeniu VII Memoriału Zdzisława Ambroziaka siatkarz AZS-u Olsztyn, Wojciech Sobala.

Turniej w Warszawie był dla olsztyńskich akademików ostatnim sprawdzianem przed startem rozgrywek PlusLigi. Podopieczni Radosława Panasa zajęli w nim 4. miejsce, ulegając w meczu o brąz 0:3 ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. – W spotkaniu o trzecie miejsce zabrakło nam przede wszystkim szczęścia. Nasza gra nie wyglądała najgorzej, tym bardziej że musieliśmy znaleźć jakieś rozwiązanie na zastąpienie kontuzjowanego Metodiego Ananieva – przyznał środkowy Indykpolu. Nie oznacza to jednak, że był zadowolony z rezultatu osiągniętego w tegorocznym memoriale. – Nie jest źle, ale ten, kto jest czwarty, zawsze przegrywa – dodał bowiem nieco zasmucony.

Nie zmienia to jednak faktu, że olsztynianie pokazali się w turnieju z bardzo dobrej strony i mogą być optymistami przed startem sezonu ligowego. – Nasza forma jest chyba wysoka, skoro, jeżeli mamy optymalny skład, potrafimy urwać dwa sety zespołowi z Bełchatowa (w półfinale zawodów Olsztyn uległ Skrze 2:3 – przyp. red.). Zobaczymy jak będzie w sezonie. Uważam, że na razie jest bardzo dobrze, ale może być jeszcze lepiej – powiedział Sobala.

Zespół Indykpolu przystępuje do rozgrywek PlusLigi pod okiem nowego szkoleniowca, Radosława Panasa. – Z naszym trenerem współpracuje nam się bardzo dobrze. On doskonale odnajduje się w realiach zespołów akademickich, więc oceniam go jak najbardziej pozytywnie – mówił środkowy. – Naszym celem będzie przede wszystkim dobra gra w każdym meczu, a co z tego wyniknie – czas pokaże – zakończył. 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved