Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > Nike wraca do Węgrowa

Nike wraca do Węgrowa

fot. archiwum

Po kilkuletniej nieobecności Nike znów pojawi się w Węgrowie. - Postanowiliśmy zgłosić zespół do trzeciej ligi i zacząć od początku - przyznał trener zespołu Robert Kupisz. - Mamy przepis na sukces, ale czeka nas sporo pracy.

Nike Węgrów wielokrotnie zdobywało medale młodzieżowych mistrzostw Polski. Ze względów finansowych drużynę przeniesiono jednak do Ostrołęki, co miało zaowocować kolejnymi sukcesami i grą na zapleczu ekstraklasy. Cele nie zostały zrealizowane, w związku z czym podjęto decyzję o powrocie do Węgrowa.

Prezesem nowego klubu został Wojciech Górecki, a pomagają mu w tym Zbigniew Krzyżanowski, Mariola Zenik, Jacek Stosio i wspomniany wcześniej Robert Kupisz, który będzie trenerem siatkarek. – Mam nadzieję, że wspólnymi siłami wystartujemy w tej trzeciej lidze i będziemy w niej tylko jeden sezon. Ludzie pamiętają, z czym się wiązało Nike. Mamy przepis na sukces, ale czeka nas wiele pracy na awans do II ligi – przyznał szkoleniowiec, którego drużyna będzie mieszanką młodości i doświadczenia.

Na razie nie jest znany jeszcze pełny skład drużyny, ale pewne jest, że w jej szeregach pojawią się Izabela Panufnik, Iga Kamińska i Paulina Drużna z juniorskiej Olimpii Węgrów, a oprócz nich znacznie bardziej doświadczone Małgorzata Kupisz, Paulina Kupisz, Małgorzata Kozieł, Katarzyna Zabadała, Małgorzata Wawrzyńska i Ilona Kochan. Pierwszy mecz po powrocie do Węgrowa siatkarki Nike zagrają 30 września.źródło: Głos Węgrowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved