Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Guillermo Hernán kapitanem olsztyńskich akademików

Guillermo Hernán kapitanem olsztyńskich akademików

fot. archiwum

Drużynę Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2012/2013 poprowadzi Guillermo Hernán. Hiszpański rozgrywający na wtorkowym treningu został nominowany na kapitana zespołu. - Zgodziłem się bez wahania. Dla mnie jest to ogromne wyróżnienie - powiedział zawodnik.

Guillermo Hernán jest kapitanem reprezentacji Hiszpanii, więc rola ta nie jest dla niego obca. Jednak jak sam przyznaje, jest to dla niego ogromne wyróżnienie. – Trener zapytał mnie, czy chciałbym być kapitanem zespołu – zdradza Guillermo Hernán. – Zgodziłem się bez wahania. Dla mnie jest to ogromne wyróżnienie. Jestem dumny, będąc kapitanem Indykpolu AZS. Drużyny z taką historią, bogatą w ogromne sukcesy. Zrobię wszystko, by być bardzo dobrym kapitanem i godnym noszenia AZS-owskiego gryfu na koszulce.

Zastępcą Guillermo Hernána w tej roli będzie Wojciech Ferens. A jaka była pierwsza decyzja nowego kapitana zespołu? – Pizza dla wszystkich po popołudniowym treningu! Obiecałem chłopakom postawić ją za wyróżnienie, jakie otrzymałem w Memoriale Zdzisława Ambroziaka, no i oczywiście za to ogromne wyróżnienie jakim jest rola kapitana – zdradza rozgrywający Indykpolu AZS Olsztyn.

* Marta Panasiuk (indykpolazs.pl) 

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved