Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Camper Wyszków lepszy od rezerw AZS-u Politechniki

Camper Wyszków lepszy od rezerw AZS-u Politechniki

fot. archiwum

AZS Politechnika Warszawska nie wziął rewanżu na pierwszoligowym Camperze Wyszków. Stołeczni „inżynierowie" zgodnie z zapowiedzią trenera Jakuba Bednaruka wyszli na boisko w rezerwowym składzie i ulegli przeciwnikom 2:3.

Choć mecz był wyrównany, warszawianie popełnili więcej błędów od przeciwników. – Z tak dużą liczbą błędów własnych nie można wygrać meczu – denerwował się libero Michał Potera, który był w tym spotkaniu najlepiej przyjmującym graczem Politechniki. I on nie ustrzegł się jednak pomyłek. Skrzętnie wykorzystywali je wyszkowianie, którzy podejmowali ryzyko w polu zagrywki. Przyniosło to efekt. Zapisali na swoim koncie aż dziesięć asów serwisowych przy zaledwie czterech stołecznej ekipy.

Najlepszym zawodnikiem meczu był Dominik Zalewski. Przyjmujący Campera Wyszków zdobył siedemnaście punktów, z czego czternaście z ataku przy 61% skuteczności. W zespole Politechniki zaś najlepiej poradził sobie Paweł Adamajtis. Dwudziestodwuletni atakujący pochwalić się może dziewiętnastoma „oczkami". Potyczkę do udanych zaliczyć może także środkowy Dawid Dryja – zdobywca czternastu punktów i autor najbardziej efektownych zagrań.

AZS Politechnika Warszawska – KS Camper Wyszków 2:3
(22:25, 25:17, 25:22, 19:25, 22:25)Składy zespołów:

Politechnika: Stefanović, Adamajtis, Siezieniewski, Szuleka, Dryja, Smoliński, Potera (libero) oraz Olenderek (libero)
Camper:
Zrajkowski, Kaczorowski, Zalewski, Wójcik, Szulik, Pruski, Knasiecki (libero) oraz Woroniecki, Główczyński, Romać i Kozłowski

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved