Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Arkas Izmir zadowolony z Memoriału Ambroziaka

Arkas Izmir zadowolony z Memoriału Ambroziaka

fot. archiwum

W niedzielę zakończył się VII Memoriał Zdzisława Ambroziaka. W tegorocznej edycji po raz pierwszy w historii turnieju zobaczyliśmy zagraniczny zespół - Arkas Izmir. Siatkarze z Turcji po przegranej w finale z PGE Skrą Bełchatów zdobyli srebrny medal.

W tym roku zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do rozgrywek zagranicznej drużyny – powiedziała organizatorka turnieju i żona Zdzisława Ambroziaka, Ewa Ambroziak. – W przyszłości bardzo chcielibyśmy zorganizować turniej stolic europejskich. Jednak to wiąże się ze znacznie większym budżetem, a z tym co roku jest różnie. Bardzo nam się marzy taki międzynarodowy turniej i mam nadzieję, że to marzenie kiedyś zrealizujemy.

Siatkarze i sztab tureckiego zespołu byli bardzo zadowoleni z wizyty w Warszawie. – Uwielbiam grać w Polsce – powiedział rozgrywający Arkasu Kevin Hansen. – W waszym kraju ludzie naprawdę kochają siatkówkę. Wszyscy są bardzo mili i gościnni. Turniej był bardzo udany zarówno organizacyjnie, jak i sportowo. Wydaje mi się, że kibicom się podobało. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miał okazję grać w Polsce.

W poniedziałek rano siatkarze Arkasu udali się do Kędzierzyna-Koźla, gdzie w piątek (28 września) o godzinie 17.00 zmierzą się z ZAKSĄ. Do Turcji odlecą w sobotę.źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved