Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Adrian Milczarek: Wynik jest sprawą otwartą

Adrian Milczarek: Wynik jest sprawą otwartą

fot. archiwum

Siatkarze WKS Sobieskiego Arena Żagań przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Obecnie są w trakcie rozgrywania meczów towarzyskich. W trakcie okienka transferowego do drużyny dołączyło trzech zawodników AZS-u Zielona Góra.

Za żagańskimi siatkarzami już dwa turnieje sparingowe. Najpierw w Sulęcinie uplasowali się na czwartym miejscu, a następnie u siebie zajęli drugą pozycję. – W Sulęcinie graliśmy pierwsze mecze, dlatego gra nam się nie układała. Wcześniej za bardzo nie ćwiczyliśmy taktyki, ale technikę. Stąd wziął się tak słaby wynik na pierwszym turnieju. Spotkania na własnym parkiecie wyglądały już troszkę lepiej – mówi na antenie Radia Zachód grający trener Sobieskiego, Adrian Milczarek.

W zespole nastąpiło kilka zmian. Z zielonogórskiego AZS-u UZ do drużyny Sobieskiego przyszli: Maciej Baumgarten, Roman Kaczurowski i Rafał Sowiński. Ciężko jest zainteresować zawodników z innych okolic, bo nie możemy im zaproponować uczelni czy większych pieniędzy, żeby mogli się utrzymać z grania – podkreśla Milczarek.

Nadchodzący sezon w pierwszej grupie II ligi mężczyzn zapowiada się bardzo ciekawie. Nie widać zdecydowanego faworyta, a apetyt na wywalczenie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej ma kilka zespołów. – Wynik jest sprawą otwartą, każdy może wygrać z każdym – zakończył Milczarek.źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved