Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Pronar Hajnówka najlepszy w turnieju w Warszawie

Pronar Hajnówka najlepszy w turnieju w Warszawie

Siatkarze Pronaru zwyciężyli w Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Rektora Wyższej Szkoły Menedżerskiej. W turnieju wzięło udział pięć ekip, w tym czterech drugoligowców oraz drużyna z Litwy.

W rozgrywanym od piątku turnieju wystąpiły cztery II-ligowe drużyny oraz jedna drużyna z Litwy. Siatkarze z Hajnówki turniej rozpoczęli od meczu z Błękitnymi Ropczyce, który zakończyli wynikiem 3:0. Popołudniowe spotkanie z AZS UWM Olsztyn było o wiele bardziej zacięte i zakończyło się tie breakiem, w którym lepsi okazali się zawodnicy Pronaru.

Niedzielne spotkanie z MOS-em Wola Warszawa, choć zaczęło się od przegranego seta przez Pronar, to w kolejnych nie dał on już szans rywalowi, zwyciężając 3:1.

W turnieju tym Pronar wystąpił w pełnym, 12-osobowym składzie. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i można przypuszczać, że dobrze przygotowani do nadchodzącego sezonu.

Z wyniku po turnieju raczej nie możemy być zadowoleni, aczkolwiek było kilka momentów, w których nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Jednym z nich był pierwszy set z Hajnówką, wygrany wysoko i w bardzo dobrym stylu . Zespół zaczyna się zgrywać i komunikacja na boisku jest coraz lepsza. Mam nadzieję, że zarówno w II lidze, jak i w Młodej Lidze pokażemy, na co nas tak naprawdę stać – przyznał po meczu Piotr Cichocki.

V Warszawski Turniej Siatkarski – Memoriał Tragicznie Zmarłych Siatkarzy MOS Wola: