Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Problemów Siódemki ciąg dalszy, Barbara Bawoł kontuzjowana

Problemów Siódemki ciąg dalszy, Barbara Bawoł kontuzjowana

fot. archiwum

Niedawno beniaminek ORLEN Ligi rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Anną Witczak. Teraz okazało się, że najprawdopodobniej Siódemka Legionovia w najbliższym czasie będzie musiała poradzić sobie bez Barbary Bawoł.

Prawdziwy ból głowy przeżywa Wojciech Lalek. Do historycznego debiutu Siódemki Legionovii w ekstraklasie zostały już tylko dwa tygodnie, a trener beniaminka nie tylko musi skupić się na treningach i poprawie gry zespołu, ale również uzupełnić braki kadrowe na przyjęciu. Niespełna dwa tygodnie temu kontrakt z klubem rozwiązała Anna Witczak, której w trakcie przygotowań do sezonu odnowiła się kontuzja. Teraz ze składu najprawdopodobniej „wypadnie" Barbara Bawoł, która w pierwszym dniu Memoriału Krzysztofa Kowalczyka w Warszawie doznała urazu stawu skokowego. W drugiej partii meczu z AZS-em Politechniką Warszawską, przy stanie 12:12 przyjmująca Siódemki Legionovii nieszczęśliwie stanęła, schodząc z boiska przy pomocy koleżanek z zespołu. Po meczu zawodniczka pojechała do szpitala.

Widać, że pech nie opuszcza Barbary Bawoł, która od połowy zeszłego sezonu nie grała z powodu pęknięcia kości strzałkowej. Wówczas również problemów wśród przyjmujących nie brakowało. Władze klubu z optymizmem podchodzą do piątkowego wypadku. – Z niecierpliwością czekamy na diagnozę lekarzy. Wierzymy, że wszystko zakończy się happy endem i Basia bardzo szybko wróci do zespołu. To bardzo silna i waleczna zawodniczka – powiedział wiceprezes Siódemki Legionovii, Marek Bąk.Przed rokiem również problemów nie brakowało, a wyszliśmy z tego obronną ręką. Teraz z pewnością będzie tak samo. Co nas nie zabije, to nas wzmocni – dodał.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved