Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Szóstka Biłgoraj i Tomasovia w dalszym ciągu szukają wzmocnień

Szóstka Biłgoraj i Tomasovia w dalszym ciągu szukają wzmocnień

fot. archiwum

Zarówno zespół z Biłgoraja, jak i z Tomaszowa Lubelskiego nie skompletował jeszcze kadry na przyszły sezon. - Bardziej chodzi o uzupełnienie składu, bo nie stać nas na wielkie transfery - mówi trener Tomasovii, Stanisław Kaniewski.

Inauguracyjne spotkanie Tomasovii z MKS V LO Sanem-Pajdą Łańcut zaplanowano na 29 września, lecz mecz został przełożony. Wobec tego tomaszowianki sezon rozpoczną od wyjazdowego meczu w Wieliczce dopiero 13 października. – Mamy jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia rozgrywek ligowych i w związku z tym nadal będziemy szukać wzmocnień. Bardziej chodzi o uzupełnienie składu, bo nie stać nas na wielkie transfery, ale wierzę, że uda się znaleźć solidne zawodniczki. Już w weekend będziemy testowali jedną siatkarkę, ale dopóki do nas nie przyjedzie, nie chciałbym mówić o żadnych nazwiskach – mówi szkoleniowiec Tomasovii.

Z zespołem trenuje też wracająca po kontuzji Diana Romaszko. Do gry szykowane są także młode zawodniczki – Katarzyna Martyniuk czy Dominika Kozyra.

Za nowymi zawodniczkami rozglądają się również włodarze Szóstki Biłgoraj. – Na razie pozyskaliśmy trzy zawodniczki, ale liczymy, że uda się jeszcze sfinalizować transfer przyjmującej. Na pewno więcej szans dostaną również nasze młode siatkarki, przede wszystkim Sylwia Obszyńska i Martyna Frączek. Czy do tej pory jesteśmy zadowoleni z przygotowań? Wiadomo, że zawsze mogło być lepiej, ale raczej nie ma na co narzekać. Rozegraliśmy już kilka spotkań kontrolnych, a po turnieju w Tomaszowie będziemy chcieli sprawdzić formę na tle drużyny z Ostrowca Świętokrzyskiego – mówi kierownik klubu z Biłgoraja, Ziemowit Kuliński.Oba zespoły spotkają się ze sobą w najbliższy weekend, kiedy to rozegrany zostanie turniej o puchar prezesa TKS Tomasovia. Oprócz wspomnianych zespołów, w Tomaszowie Lubelskim wystąpią jeszcze Siarka Tarnobrzeg, MKS V LO San-Pajda Łańcut oraz Developres Rzeszów.

 

źródło: Dziennik Wschodni, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved