Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Siezieniewski dołączy do Politechniki Warszawskiej?

Paweł Siezieniewski dołączy do Politechniki Warszawskiej?

fot. archiwum

Paweł Siezieniewski, który po zakończeniu poprzedniego sezonu zdecydował się opuścić szeregi AZS Olsztyn, obecnie trenuje z AZS Politechniką Warszawską. Czy zatem w ósmej ekipie poprzedniego sezonu szykuje się kolejny transfer?

Paweł Siezieniewski jest wychowankiem zespołu z Olsztyna. W swojej karierze reprezentował także kluby z Kędzierzyna, Jastrzębia i Sosnowca. Największym sukcesem jeśli idzie o jego występy na parkietach PlusLigi jest zdobycie z Jastrzębskim Węglem wicemistrzostwa Polski w sezonie 2006/2007. Grający na pozycji przyjmującego siatkarz ostatni sezon spędził w macierzystym klubie – AZS Olsztyn. Po zakończeniu rozgrywek zawodnik zdecydował się opuścić klub i tym samym rozpoczął poszukiwania nowego „pracodawcy".

Siezieniewski uczestniczy obecnie w treningach Politechniki Warszawskiej, a wczoraj wystąpił także w sparingu warszawskiej ekipy z wicemistrzem Polski Skrą Bełchatów. Jeśli obecna współpraca przerodzi się w transfer, to Paweł Siezieniewski będzie kolejnym przyjmującym w kadrze ósmej ekipy poprzedniego sezonu. AZS Politechnika Warszawska do chwili obecnej zakontraktował już siedmiu nowych zawodników. Do drużyny dołączyli: Paweł Adamajtis (Energetyk Jaworzno), Michał Potera (Mos Będzin), Przemysław Smoliński (MOS Wola Warszawa), Nemanja Stefanović (Vojvodina Nowy Sad), Dawid Dryja (Resovia Rzeszów), Fabian Drzyzga (AZS Częstochowa) oraz Dmytro Tsyrkin (Budіvelnyk Bukovyna Chernivt). Ostatni z wymienionych ostatecznie jednak nie znalazł uznania w oczach włodarzy klubu. Paweł Siezieniewski mógłby zatem wypełnić lukę powstałą na skutek odejścia Tsyrkina. Czy dojdzie do kolejnego wzmocnienia? Przekonamy się o tym w najbliższych dniach…

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved