Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pierwszoligowe potyczki towarzyskie w Siedlcach

Pierwszoligowe potyczki towarzyskie w Siedlcach

fot. archiwum

Już w najbliższy weekend (22-23 września) rozegrany zostanie II Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Prezesa KPS Siedlce. Będzie to ostatnia okazja dla miejscowego zespołu, by przed startem ligi spróbować swoich sił w turnieju.

Do wyremontowanej niedawno hali ARMS przy ulicy Prusa 6 zawitają wymagający sparingpartnerzy. Poza zespołem gospodarzy o trofeum zagrają Czarni Radom, Ślepsk Suwałki i Energetyk Jaworzno. W pierwszych dwóch spotkaniach podopieczni Dominika Kwapisiewicza będą mieli zatem okazję do rewanżu za rozegrany w minionym tygodniu turniej w Radomiu.

Zmagania rozpoczną się w sobotę, kiedy rozegrane zostaną cztery mecze. Turniej otworzy o godzinie 10.00 starcie miejscowego KPS-u ze Ślepskiem Suwałki. Po jego zakończeniu prowadzony przez trenera Sławomira Gerymskiego Energetyk Jaworzno zmierzy się z Czarnymi Radom. W sesji popołudniowej ekipa z Jaworzna zagra z gospodarzami, dzień zamknie zaś pojedynek Czarnych i Ślepska.

W niedzielę siatkarze rozegrają dwa mecze. O godzinie 10.00 Energetyk sprawdzi się ze Ślepskiem, zaś około południa KPS Jadar i Czarni zamkną rywalizację ostatnim spotkaniem.Wszystkie trzy ekipy zaproszone na turniej to bardzo wymagający rywale, którzy pozwolą trenerom Kwapisiewiczowi i Nowakowi na weryfikację dyspozycji swoich podopiecznych. Czy już na dwa tygodnie przed inauguracją zmagań ligowych zespoły zaprezentują wysoką formę i częściowo odkryją karty – będzie można przekonać się na miejscu.

Harmonogram turnieju:
Sobota 22.09.2012
10.00 KPS Jadar Siedlce – Ślepsk Suwałki
12.00 Energetyk Jaworzno – Czarni Radom
17.30 KPS Jadar Siedlce – Energetyk Jaworzno
19.30 Czarni Radom – Ślepsk Suwałki

Niedziela 23.09.2012
10.00 Energetyk Jaworzno – Ślepsk Suwałki
12.00 KPS Jadar Siedlce – Czarni Radom

 

źródło: kps.siedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved