Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Developres Rzeszów pokonał mistrza Norwegii

Developres Rzeszów pokonał mistrza Norwegii

fot. archiwum

Pierwsze spotkanie kontrolne na własnym boisku zawodniczki Developresu Rzeszów mogą zaliczyć do udanych. Podopieczne trenera Tomasza Kamudy zmierzyły się z mistrzyniami Norwegii - drużyną Stod Volley, prowadzoną przez Dariusza Marszałka.

Pierwszego seta pewnie wygrały zawodniczki Developresu (25:12), kolejne partie były już bardziej wyrównane. Ostatnie sety zakończyły się na przewagi. – Gratuluję dziewczynom, cieszę się z ich dobrej gry. Jesteśmy drużyną i każda z dziewczyn wnosi coś dobrego do zespołu – nie krył zadowolenia trener Tomasz Kamuda.

W nieco innym nastroju był trener przyjezdnych – Dariusz Marszałek. – Nie jestem zadowolony z naszej gry, bo na co dzień nie gramy „moltenami”, to dla mnie jakiś dziwny wynalazek. Mieliśmy problemy z przyjęciem, stąd wynikała nasza słaba postawa w tym meczu. Umówiliśmy się, że kolejne spotkanie zagramy „mikasą”. Myślę, że nasza gra będzie wyglądać lepiej.

Kolejny mecz sparingowy pomiędzy tymi drużynami odbędzie się w piątek 21.09.2012 o godz. 18.00 także w hali IV LO w Rzeszowie.KS Developres Rzeszów – Stod Volley 3:1
(25:12 25:21 25:27 27:25)

Składy zespołów:
Developres: Warzocha, Gasidło, Filipowicz, Grzelak, Olszówka, Cieśnik, Peret (libero) oraz Mich, Adamska, Wilk i Myjak
Stod Volley: Szpak, Szulc, Pumeriega de Leon, Prenga, Szymańska, Fjeldvær, Bye (libero) oraz Hunter, Lavik, Dieseth i Stokkenes

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved