Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Developres Rzeszów pokonał mistrza Norwegii

Developres Rzeszów pokonał mistrza Norwegii

Pierwsze spotkanie kontrolne na własnym boisku zawodniczki Developresu Rzeszów mogą zaliczyć do udanych. Podopieczne trenera Tomasza Kamudy zmierzyły się z mistrzyniami Norwegii - drużyną Stod Volley, prowadzoną przez Dariusza Marszałka.

Pierwszego seta pewnie wygrały zawodniczki Developresu (25:12), kolejne partie były już bardziej wyrównane. Ostatnie sety zakończyły się na przewagi. – Gratuluję dziewczynom, cieszę się z ich dobrej gry. Jesteśmy drużyną i każda z dziewczyn wnosi coś dobrego do zespołu – nie krył zadowolenia trener Tomasz Kamuda.

W nieco innym nastroju był trener przyjezdnych – Dariusz Marszałek. – Nie jestem zadowolony z naszej gry, bo na co dzień nie gramy „moltenami”, to dla mnie jakiś dziwny wynalazek. Mieliśmy problemy z przyjęciem, stąd wynikała nasza słaba postawa w tym meczu. Umówiliśmy się, że kolejne spotkanie zagramy „mikasą”. Myślę, że nasza gra będzie wyglądać lepiej.

Kolejny mecz sparingowy pomiędzy tymi drużynami odbędzie się w piątek 21.09.2012 o godz. 18.00 także w hali IV LO w Rzeszowie.

KS Developres Rzeszów – Stod Volley 3:1
(25:12 25:21 25:27 27:25)

Developres: Warzocha, Gasidło, Filipowicz, Grzelak, Olszówka, Cieśnik, Peret (libero) oraz Mich, Adamska, Wilk i Myjak
Stod Volley: Szpak, Szulc, Pumeriega de Leon, Prenga, Szymańska, Fjeldvær, Bye (libero) oraz Hunter, Lavik, Dieseth i Stokkenes

źródło: inf. prasowa