Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > AZS Białystok już z licencją

AZS Białystok już z licencją

fot. archiwum

Ciągnęło się jak zwykle i skończyło się jak zawsze, czyli AZS Białystok otrzymał licencję na występy w ekstraklasie. Białostockie siatkarki w ekstraklasie grają od 2006 roku. Problemy z uzyskaniem licencji klub ma w zasadzie przed każdymi rozgrywkami.

Powody co roku są podobne. AZS ma zaległości w stosunku do zawodniczek, czy też w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Za każdym razem udaje się jednak działaczom zawrzeć niezbędne ugody (gros długów zostało też spłaconych) i ostatecznie Komisja ds. Licencji Polskiego Związku Piłki Siatkowej dopuszcza ekipę z Białegostoku do gry w ekstraklasie. Tym razem było identycznie.

Wszystkie formalności spełniliśmy i otrzymaliśmy licencję – mówi Sebastian Humbla, dyrektor sportowy AZS-u.

Akademiczki już teraz mogą spokojnie przygotowywać się do zbliżającego się wielkimi krokami nowego sezonu Orlen Ligi. Jak na razie z powodu urazu grać nie może Anna Łozowska, ale w końcu do drużyny mają dołączyć cztery zawodniczki z Trynidadu i Tobago: Channon Thompson, Sinead Jack, Rheeza Grant i Krystle Esdelle.One w środę albo w czwartek przylecą do Polski i nie powinno być żadnych problemów z ich udziałem w turnieju na Białorusi – twierdzi Humbla.

Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved