Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Wieżyca Stężyca zremisowała z Budowlanymi Toruń

Wieżyca Stężyca zremisowała z Budowlanymi Toruń

W pierwszym z dwóch sparingowych spotkań pomiędzy Wieżycą Stężyca a Budowlanymi Toruń podopieczne trenera Grzegorza Wróbla zremisowały 2:2. W kolejnym spotkaniu kontrolnym pomiędzy tymi zespołami 2:1 triumfowały siatkarki Wieżycy Stężyca.

Trenerzy obu ekip umówili się na rozegranie czterech setów. W pierwszej partii zwyciężyła drużyna gości, w dwóch następnych górą były gospodynie. W ostatnim secie ponownie wygrały dziewczyny z Torunia. Spotkanie było wyrównane, emocjonujące i na dobrym poziomie sportowym.

Wieżyca Stężyca – Budowlani Toruń 2:2
(22:25, 25:20, 25:22, 22:25)

Przed drugim spotkaniem kontrolnym trenerzy tym razem umówili się na rozegranie trzech partii. W pierwszej odsłonie dość pewnie triumfowały zawodniczki zespołu gospodarzy, pozwalając jednak rywalkom przejąć kontrolę nad przebiegiem rywalizacji w decydującej fazie odsłony kolejnej. Tym samym w drugim secie zwyciężyły siatkarki Budowlanych Toruń. Set decydujący to jednak  ponownie przewaga gospodyń i wygrana 2:1.

Wieżyca Stężyca – Budowlani Toruń 2:1
(25:15, 22:25, 25:15)

źródło: inf. własna, wiezyca2011.pl