Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Michał Kozłowski: Przez dwa sety mieliśmy energię do grania

Michał Kozłowski: Przez dwa sety mieliśmy energię do grania

fot. archiwum

- Na razie nie widać, aby nasze zgranie było zadowalające. Mamy jeszcze kilka tygodni do rozpoczęcia ligi, które chcemy jak najlepiej wykorzystać, aby dobrze przygotować się do pierwszych meczów - mówi  Michał Kozłowski.

W pierwszym sparingu Effectora Kielce z Delectą Bydgoszcz rozegranym w ramach Gumienieckiego Święta Piłki Siatkowej w Szczecinie było sporo emocji, ale jedynie w pierwszych dwóch partiach. Kolejne dwie odsłony toczyły się pod wyraźne dyktando podopiecznych Piotra Makowskiego. – Przez pierwsze dwa sety mieliśmy energię do grania, ale potem zeszło z nas powietrze i kolejne sety nie były najlepsze w naszym wykonaniu. Nie pokazaliśmy w nich chociażby takiej gry, którą prezentowaliśmy na początku spotkania – podsumował kapitan Effectora Kielce, Michał Kozłowski.

Ekipa prowadzona przez Dariusza Daszkiewicza najpóźniej ze wszystkich plusligowych drużyn rozpoczęła kompletowanie składu, który i tak nie jest jeszcze pełny. Odbija się to na formie prezentowanej przez Effectora, ale zawodnicy wierzą, iż do początku sezonu uda im się na tyle zgrać, by nawiązać walkę z innymi ekipami. – W zespole jest sporo nowych zawodników. Na pewno więcej czasu zajmie nam zgranie się niż drużynie z Bydgoszczy, która w poprzednim sezonie grała w bardzo podobnym składzie. My musimy znacznie więcej treningów poświęcać na to, żeby się zgrać. Sparingi mają pokazać, czy idziemy do przodu. Niestety, na razie nie widać, aby nasze zgranie było zadowalające. Ale mamy jeszcze kilka tygodni do rozpoczęcia ligi, które chcemy jak najlepiej przetrenować, aby dobrze przygotować się do pierwszych meczów – mówi kapitan Effectora.

Przed startem sezonu PlusLigi kielczanie nie stawiają sobie wygórowanych celów. Chcą pokazać się z dobrej strony, liczą też, że uda im się sprawić kilka niespodzianek. – Będziemy chcieli walczyć w każdym meczu i starać się zdobywać punkty. Nie będę prorokował, jakie miejsce możemy zająć. Chciałbym, aby nasza gra wyglądała lepiej niż w ostatnich sparingach oraz aby sprawiała radość kibicom – zakończył Kozłowski.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved