Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Fakro Cup: Pewne zwycięstwa Banku BPS Muszynianki Fakro

Fakro Cup: Pewne zwycięstwa Banku BPS Muszynianki Fakro

fot. archiwum

W dwumeczu z AZS-em Białystok i ekipą mistrza Norwegii wicemistrzynie Polski nie pozwoliły rywalkom na ugranie choćby jednego seta. Pewnie dążące do wygranych podopieczne trenera Serwińskiego już od pierwszych akcji zdominowały rywalki.

– Rywal nie był zbyt wymagający – przekonywał po pierwszym spotkaniu na oficjalnej stronie Muszynianki trener Bogdan Serwiński. Jego podopieczne dominowały na parkiecie niemal od początku spotkania. Rywal z Orlen Ligi nawiązywał z nimi walkę tylko do pierwszej przerwy technicznej. Potem Muszynianka nie dała mu już żadnych szans. Nieźle zaprezentowała się przyjmująca Dominika Sieradzan oraz środkowe Katarzyna Gajgał-Anioł i Eleonora Dziękiewicz. Widząc dobrze grającą drużynę, szkoleniowiec postanowił nie wpuszczać na boisko Anny Werblińskiej i Agnieszki Bednarek-Kaszy, które ostatnio narzekały na kłopoty ze zdrowiem.

Bank BPS Muszynianka Fakro – AZS Białystok 3:0
(25:12, 25:14, 25:15)

W drugim spotkaniu wyrównany był tylko pierwszy set. Przewaga wicemistrzyń Polski nad Norweżkami była w każdym elemencie gry. Od pierwszych piłek, mimo że muszynianki wciąż występują w dość eksperymentalnych ustawieniach, nie grała Bednarek-Kasza i praktycznie Werblińska, a nie ma jeszcze Popović oraz Rousseux, zespół Bogdana Serwińskiego prowadził. Po atakach Sieradzan, która w całym meczu zdobyła 17 punktów, było 6:2, a na drugiej przerwie technicznej 16:11. Norweżki starały się zaskoczyć dobrą zagrywką, co czasami się udawało. O ile pierwszy set był w miarę wyrównany, to już w kolejnych dwóch rywalki muszynianek nie miały już nic do powiedzenia. Zespół mineralnych po atakach Jagieło, która wróciła do wysokiej formy, prowadził 19:6. Podobnie było w trzecim secie, gdzie pod siatką brylowała Gajgał-Anioł, przypominając grą zawodniczkę z okresu swojej bardzo dobrej dyspozycji.Teraz muszynianki jadą na mecz charytatywny do Wrocławia, a po nim już z Sanją i Helene w składzie na turniej do Jarocina.

Bank BPS Muszynianka Fakro – Stod Volley 3:0
(25:21, 25:11, 25:15)

* więcej na sport.pl

źródło: mksmuszynianka.com, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved