Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Sparingi z Delectą próbą generalną dla atakujacych Effectora

Sparingi z Delectą próbą generalną dla atakujacych Effectora

fot. archiwum

Effector Kielce, który w kolejnym sezonie zastąpi Farta, już w najbliższą sobotę i niedzielę w Szczecinie rozegra towarzyskie mecze z Delectą Bydgoszcz. Będzie to nie tylko kolejna część przygotowań do sezonu, ale i próba dla zagranicznych atakujących zespołu z Kielc.

Trener Dariusz Daszkiewicz zapowiedział, że te pojedynki będą próbą generalną dla aspirujących do gry w Effectorze dwóch atakujących, 23-letniego Kubańczyka Armando Dangera oraz jego rówieśnika Ventzislava Georgijewa z Bułgarii. Czy któryś z nich przekona do siebie szkoleniowca, a może działacze zmuszeni zostaną szukać dalej?

Dwumecz Delecta – Effector będzie kulminacją imprezy pod hasłem „Gumienieckie Święto Piłki Siatkowej – Szczecin 2012”, na której odbędzie się także turniej szkół. – Mamy jeszcze wolne terminy w grafiku i się zgodziliśmy. Cały czas będziemy pracować nad zgraniem i współpracą obrona-blok. To żmudny proces mówi trener Daszkiewicz. Szkoleniowiec w tych sparingach, obok dwunastki seniorów, będzie mógł także skorzystać z dwóch młodych graczy, Mateusza Plutki i Grzegorza Imiołka. Mecze odbędą się w hali Zespołu Szkół Salezjańskich, zaplanowano je na sobotę na godz. 18:30 i niedzielę na 13:30.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved