Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Marcin Kozioł: „Na papierze” wyglądamy całkiem nieźle

Marcin Kozioł: „Na papierze” wyglądamy całkiem nieźle

fot. archiwum

W ostatnim sparingu TKS Tychy w czterech setach pokonał Czarnymi Wirex Rząśnia. Po meczu na kilka pytań na temat składu  i  przygotowań do nowego sezonu odpowiedział kapitan i przyjmujący tyskiego zespołu Marcin Kozioł.

Co wpłynęło na twoją decyzję o pozostaniu na kolejny sezon w TKS-ie? Po udanej końcówce zeszłego sezonu na pewno na brak ciekawych ofert nie mogłeś narzekać.

Marcin Kozioł:Do pozostania skłoniła mnie przede wszystkim atmosfera, która tutaj panuje, oraz to, że Tychy to moje rodzinne miasto. Po latach podróży po całej Polsce postanowiłem na dłużej ponownie się tutaj osiedlić. Poza atmosferą, w tym klubie wszystko dopięte jest na ostatni guzik i od strony organizacyjnej, i od strony finansowej, także nie było potrzeby szukania nowego klubu.

Jak oceniasz okres przygotowawczy do nowego sezonu?– Na pewno wszyscy na treningach starają się na tyle, ile mogą, gdyż nikt tutaj nie ma zapewnionego grania. Każdy daje z siebie sto procent, aby wywalczyć miejsce w szóstce. Jak na razie wygląda to bardzo ciekawie, z każdym dniem, z każdym treningiem jest coraz lepiej i myślę, że zmierza to we właściwym kierunku.

Co sądzisz o składzie TKS-u na nowy sezon? Patrząc na personalia, ten zespół na papierze wydaje się być bardzo obiecujący.

– To prawda. Na papierze wyglądamy całkiem nieźle. Prezesi stworzyli na nowy sezon bardzo silny zespół. Ale nie raz potwierdziło już się, że nazwiska nie grają same. Jednak uważam, że jeżeli wszyscy ci, którzy dopiero dołączyli do zespołu, oraz ci, którzy zostali w TKS-ie na kolejny sezon, przełożą wszystko to, co potrafią, na treningi i na mecze, to będzie bardzo dobrze.

źródło: tkstychy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved