Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trefl gospodarzem turnieju, gdzie zaprezentuje się Effector

Trefl gospodarzem turnieju, gdzie zaprezentuje się Effector

fot. archiwum

LOTOS Trefl Gdańsk będzie gospodarzem Międzynarodowego Turnieju Siatkarskiego Volleyball Cup 2012, który odbędzie się 24 i 25 września w ERGO ARENA. Poza gospodarzami zagrają Delecta Bydgoszcz, Effector Kielce oraz białoruski Szachcior.

Szachcior Salihorsk w nadchodzącym sezonie weźmie udział w rosyjskiej Superlidze. W barwach tego zespołu zobaczymy Łukasza Kadziewicza.

W poniedziałek 24.09.2012r. o 18.00 Delecta Bydgoszcz zmierzy się z Szachciorem. Natomiast w drugim meczu tego dnia, o 20.00, LOTOS Trefl Gdańsk spotka się z Effectorem. Między tymi spotkaniami odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny.

Kibiców, nie tylko w Kielcach, na pewno zainteresuje forma Effectora, prowadzonego przez trenera Dariusza Daszkiewicza. Po wycofaniu się z rywalizacji poprzedniego przedstawiciela ze stolicy woj. świętokrzyskiego nie załamano rąk, tylko szybko powołano nowy zespół, który jest w trakcie budowy.W drużynie Effectora zobaczymy m.in. Michała Kozłowskiego, Miłosza Zniszczoła, Adriana Staszewskiego i Grzegorza Kokocińskiego. Kielczanie mają już za sobą udział w turniejach w Kętach oraz Oświęcimiu i sparing z Asseco Resovią.

* Więcej w serwisie plusliga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved