Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Tydzień pełen zajęć Chemika Police

Tydzień pełen zajęć Chemika Police

fot. archiwum

Bardzo napięty grafik mają siatkarki pierwszoligowego Chemika Police. Podopieczne Mariusza Wiktorowicza w niedzielę zakończyły turniej w Bobolicach, teraz przygotowują się do wyjazdu do Koszalina. Po powrocie zaplanowano oficjalną prezentację zespołu.

Bardzo udany występ zaliczyły w towarzyskim turnieju w Bobolicach siatkarki Chemika. Pierwszoligowiec z Polic, walcząc z zespołami ORLEN Ligi, zajął wysokie drugie miejsce, przegrywając nieznacznie z triumfatorem imprezy, PTPS-em Piła, 2:3. W piątek podopieczne Mariusza Wiktorowicza czeka jeszcze większe wyzwanie – wyjazd do Koszalina, gdzie w trzydniowym turnieju zmierzą się z ekipami mistrza Polski, Atomu Trefla Sopot, niemieckiego Allianz MTV Stuttgart 1843 oraz tureckiego Vakifbanku Stambuł.

Jak donosi portal kibiców chemikpolice.eu, po powrocie zespołu z Koszalina, dla kibiców przygotowana zostanie specjalna niespodzianka. – Między 18 a 21 września w hotelu Dobosz odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu PSPS Chemik Police połączona z występami artystycznymi. Szykujemy również miłą niespodziankę dla kibiców pamiętających sukcesy Chemika sprzed 20 lat – mówi w rozmowie z portalem chemikpolice.eu Adam Kulbiej, prezes polickiego klubu. Kibice będą mieli możliwość otrzymania autografów od zawodniczek na specjalnie przygotowanych wcześniej plakatach. To oczywiście nie koniec niespodzianek.

Punktem kulminacyjnym prezentacji będzie pokazowy mecz w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach. Organizatorzy nie chcą na razie zdradzić, kto będzie rywalem Chemika. Wiadomo na razie tylko, że będzie to zespół grający na co dzień w niemieckiej Bundeslidze. 

źródło: chemikpolice.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved