Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Gruszka nie zagra pod Jasną Górą

Piotr Gruszka nie zagra pod Jasną Górą

fot. archiwum

Skończyły się spekulacje na temat transferu Piotra Gruszki do klubu z Częstochowy. Popularny „Grucha" od kilku tygodniu był wiązany z Wkręt-Metem AZS Częstochowa, ale klubu nie stać na zatrudnienie tego doświadczonego zawodnika.

Jeszcze nie tak dawno kibice byli przekonani, że Gruszka dołączy do zespołu. Podczas gdy on trenował z drużyną, menedżer Jakub Malke negocjował kontrakt z prezesem Konradem Pakoszem. – Nie stać nas na spełnienie warunków, które w imieniu Piotra postawił jego menedżer – mówi prezes AZS-u Częstochowa. – Złożyłem menedżerowi Jakubowi Malke pewną propozycję. Jeśli Piotr znajdzie indywidualnego sponsora, my zrzekniemy się w stu procentach praw do tych pieniędzy, dając w zamian miejsce na reklamę. Z taką propozycją wyszedłem w czwartek, niestety do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi – dodaje Pakosz.

404-krotny reprezentant Polski ostatnio w polskiej lidze grał w sezonie 2009-2010 w szeregach Delecty Bydgoszcz. Później była Turcja, Włochy i… No właśnie na tym lista klubów się kończy. – Po operacji barku i nieudanym sezonie we włoskiej Rawennie Piotrowi daleko do dawnej dyspozycji. Przecież od kilku miesięcy nie grał w siatkówkę. A my za samo nazwisko nie możemy płacić – mówi na łamach Przeglądu Sportowego dyrektor sportowy AZS – Ryszard Bosek.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved