Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marian Kardas zadowolony po Memoriale Gołasia

Marian Kardas zadowolony po Memoriale Gołasia

fot. archiwum

W niedzielę 9 września w Międzychodzie Delecta Bydgoszcz wygrała VIII Memoriał Arkadiusza Gołasia. - To dobra prognoza przed sezonem - powiedział drugi trener Delecty, Marian Kardas. Bydgoszczanie debiutowali w tym turnieju.

Pierwszy raz mieliśmy okazję zagrać w turnieju pamięci Arkadiusza Gołasia i jeszcze udało nam się wygrać, co nas bardzo cieszy – powiedział Marian KardasTurniej został zorganizowany profesjonalnie. Międzychód przyjął nas bardzo serdecznie, hala codziennie była wypełniona po brzegi. Pani Ania Sumelka miała bardzo mało czasu na przygotowanie zawodów, bo na początku Memoriał miał odbyć się w Poznaniu. Jednak wszystko było na najwyższym poziomie, niczego nam nie brakowało. Dziękujemy jej bardzo za wszystko.

Delecta w półfinale VIII Memoriału Arkadiusza Gołasia pokonała mistrza Słowacji Chemes Humenne 3:0, a w finale po tie-breaku wygrała z PGE Skrą Bełchatów. – Zwycięstwo w Międzychodzie to dobra prognoza przed sezonem – przyznał drugi szkoleniowiec Delecty. – Graliśmy bez Stephana Antigi, który miał problemy zdrowotne, ale od dzisiaj już trenuje. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi nowi gracze. Najlepszym zawodnikiem został Marcin Waliński, co było dużą niespodzianką. W zeszłym sezonie Marcin więcej grał w Młodej Lidze niż w PlusLidze. Także obaj rozgrywający potwierdzili nas w przekonaniu, że możemy na nich liczyć w perspektywie długiego sezonu.

* rozmawiała Karolina Szewczyk (pzps.pl)
* więcej na pzps.plźródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved