Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Zugaj: Cieszę się, że trafiłem do Bełchatowa

Łukasz Zugaj: Cieszę się, że trafiłem do Bełchatowa

fot. archiwum

Dość niespodziewanie w szeregach pierwszej drużyny PGE Skry Bełchatów pojawił się Łukasz Zugaj, absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale, który miał powrócić po jej ukończeniu do swojego macierzystego klubu, Czarnych Radom.

Łukasz Zugaj ma podpisaną z drużyną Czarnych Radom umowę obowiązującą przez pięć lat, w tym sezonie zagra jednak na wypożyczeniu w Bełchatowie. Obecnie młody rozgrywający wykorzystuje swoją szansę i trenuje i gra w pierwszym zespole Skry. –  Aktualnie wykorzystuję nieobecność Dejana Vincicia, który z reprezentacją Słowenii gra w Charkowie kwalifikacje do mistrzostw Europy 2013. Teraz jestem drugim rozgrywającym, ale z początkiem sezonu trafię do Młodej PlusLigi – wyjaśnia w serwisie sport.pl zawodnik.

Rozgrywający wraz z bełchatowskim zespołem zagrał w charytatywnym meczu z Resovią Rzeszów w Pionkach, a także w memoriale Arkadiusza Gołasia i dobrze pamięta swój debiut w szeregach wicemistrzów Polski. – Wchodziłem od drugiego seta za Pawła Woickiego na podwyższenie bloku – mówi o meczu w Pionkach. – Cieszę się, że tutaj trafiłem. To w końcu jedna z najlepszych drużyn w Polsce i w ogóle na świecie. Każdy siatkarz marzy o podpisaniu kontraktu z takim zespołem. Jeżeli w przyszłości się uda i będzie zainteresowanie moją osobą, będzie super. Jeżeli nie, wrócę z wypożyczenia do Czarnych i tu, w Radomiu dalej będę dawał z siebie wszystko – dodaje.

PGE Skra Bełchatów z Zugajem w składzie przegrała towarzyski mecz charytatywny z Resovią 2:3, natomiast w memoriale Arkadiusza Gołasia zajęła drugą lokatę, w finale ulegając Delekcie Bydgoszcz.Więcej w serwisie sport.pl

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved