Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jak groźna jest kontuzja Dejana Vincica?

Jak groźna jest kontuzja Dejana Vincica?

fot. archiwum

Dejan Vincić, który w PGE Skrze Bełchatów ma zastąpić Miguela Falascę, nie gra w reprezentacji z powodu kontuzji. W Skrze twierdzą, że niedawno kontaktowali się z Vinciciem i nic nie wspominał o urazie. Na Ukrainę jednak nie pojechał.

Siatkarze PGE Skry w weekend występowali w memoriale Arkadiusza Gołasia. Niespodziewanie zajęli w nim drugie miejsce, przegrywając finał z Delectą Bydgoszcz. Pierwszym rozgrywającym był Paweł Woicki, bowiem pozyskany po poprzednim sezonie Dejan Vincić ma dołączyć do drużyny dopiero 17 września. Dzień wcześniej zakończą się eliminacje do mistrzostw Europy, w których Słowenia rywalizuje z Niemcami, Ukrainą i Szwecją.

Pierwszy z turniejów rozgrywany był na Ukrainie. Zabrakło w nim nowego rozgrywającego z Bełchatowa. – Jest kontuzjowany, a to wielkie osłabienie naszej drużyny – mówił trener Veselin Vuković. Nie wyjaśnił jednak, co dolega 26-letniemu rozgrywającemu. Vincić nie grał już w przedturniejowych sparingach.

Na razie zmiennikiem Woickiego jest młody Łukasz Zugaj, pozyskany z Czarnych Radom. Tak będzie w najbliższych spotkaniach kontrolnych – w środę w meczu z Indykpolem AZS Olsztyn i w weekend w turnieju w Oleśnicy. Przypomnijmy, że inny młody rozgrywający PGE Skry – Marcin Janusz – został wypożyczony do Wkręt-metu AZS Częstochowa.Więcej w serwisie lodz.sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved