Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > LKS Caro Rzeczyca lepszy od Effectora Kielce

LKS Caro Rzeczyca lepszy od Effectora Kielce

W czwartek 6 września 2012 towarzyski mecz rozegrały ze sobą ekipa Młodej Ligi Effector Kielce oraz drugoligowy LKS Caro Rzeczyca. Lepsza okazała się drużyna beniaminka z Rzeczycy, która zwyciężyła kielczan 4:0.

Zawodnicy Caro lepiej spisywali się w pierwszym secie od swoich rywali. Dzięki mocnej i skutecznej zagrywce, do której dołożyli skuteczny blok, wygrali pierwszą partię tego meczu bardzo wysoko, 25:15. Kolejny set ponownie lepiej zaczęli zawodnicy z Rzeczycy, rozpoczynając go od asa serwisowego. Gospodarze walczyli dzielnie o każdą piłkę, lecz mieli problem ze skończeniem swoich ataków. W drużynie gości trener dokonywał wielu zmian i rotacji na poszczególnych pozycjach, młodzi kielczanie dzielnie starali się odpowiadać mocną zagrywką, lecz nie przyniosło to spodziewanego rezultatu, w efekcie czego zawodnicy Caro wygrali również tę odsłonę meczu w 25:20. Po ostrych słowach i wielu wskazówkach od trenera Dariusza Daszkiewicza młodzi kielczanie rozpoczęli trzeciego seta mocno zmotywowani, co w pierwszej fazie seta skutkowało dobrą grą punkt za punkt. Jednak po kilku skutecznych blokach i dobrej grze w obronie to goście wyszli obronną ręką, wygrywając trzecią odsłonę 25:12. W czwartym secie trener gospodarzy dokonał wielu zmian, jednak gra nie zmieniała się na lepsze. Rywale narzucili swoje warunki gry i prowadzili od samego początku. Na boisku pojawił się również trener LKS Caro Rzeczycy Jarosław Sobczyński, który popisał się kilkoma efektownymi atakami. Drugoligowcy wygrali ostatnią odsłonę tego spotkania 25:21, a w całym meczu odnieśli zwycięstwo 4:0. Dla obu zespołów było to przetarcie przed zbliżającymi się sezonem.

Effector Kielce – LKS Caro Rzeczyca 0:4
(15:25, 20:25, 12:25, 21:25)

Effector: Patryk Lampart, Hubert Kurowski, Sokołowski, Plutka, Imiołek, Kryniewski, Wilczyński, Konrad Małek i Mikołaj Wasilewski
Caro: Spychała, Krymarys, Makowski, M. Koryciński, B. Koryciński, Sąpur, Sobczyński, Makuch, Wojtasik, Bucki, Jakiel, Jaskulski i Kiraga